Šis kursas suteiks gilias no-code inžinerijos žinias – nuo pagrindinių logikos principų iki pažangių sistemų kūrimo. Dirbsi su populiariausiais no-code ir low-code įrankiais, automatizavimo sprendimais ir dirbtinio intelekto (AI) integracijomis, kad galėtum kurti veikiančias, efektyvias ir profesionalias skaitmenines sistemas be kodo rašymo žinių.
Taip pat susipažinsi su AI-assisted coding ir AI agentais, kurie padės automatizuoti užduotis, generuoti kodą ir optimizuoti darbo eigą. Išmoksi, kaip išnaudoti AI galimybes, kad kurtum dar galingesnius skaitmeninius sprendimus su mažesnėmis laiko bei finansinėmis sąnaudomis.
Kodėl verta išmokti no-code?
Kuo skiriasi No-code ir Low-code?
No-code
No-code įrankiai leidžia kurti programinę įrangą be kodo rašymo, tačiau vis tiek reikia suprasti darbo su duomenimis, sąlyginės logikos ir UI/UX principus. Bubble.io, Zapier ir kiti įrankiai leidžia greitai kurti aplikacijas, CRM sistemas, automatizuoti verslo procesus ir dar daugiau.
Low-code
Low-code įrankiai suteikia daugiau laisvės tiems, kas jau turi programavimo pagrindus. Naudojant Xano, Google Apps Script, JavaScript, HTML/CSS, galima išplėsti no-code sprendimus ir sukurti sudėtingesnes sistemas.
Ar no-code – tau?
Jei taip – šis kursas kaip tik tau!
Šiame modulyje susipažinsi su verslo procesų valdymo pagrindais. Sužinosi, kaip identifikuoti, analizuoti ir optimizuoti organizacijos procesus, siekiant didesnio efektyvumo. Išmoksi vizualizuoti procesus, nustatyti problemines vietas ir pritaikyti geriausias praktikas, kurios padeda sumažinti išlaidas bei padidinti produktyvumą.
Šiame modulyje išmoksi modeliuoti verslo procesus naudojant BPMN (Business Process Model and Notation) standartą. Suprasi, kaip vizualiai atvaizduoti procesus, optimizuoti darbo eigą ir užtikrinti efektyvų komandų darbą.
AI naudojimo praktikos
Kaip tinkamai formuluoti užklausas AI sistemoms? Šiame modulyje sužinosi apie prompt engineering, LLM integracijas ir AI agentų taikymą verslo procesuose.
Dirbtinio intelekto panaudojimas kodų generavimui siekiant išplėsti no-code galimybes, optimizuoti procesus ir automatizuoti sprendimų priėmimą.
Studentai supažindinami su UI (naudotojo sąsajos) ir UX (naudotojo patirties) principais, taip pat Web ir mobiliųjų aplikacijų dizainu. Pradedama nuo pagrindinių teorijų ir metodologijų, kurios padeda suprasti dizaino svarbą bei jo pritaikymo galimybes.
Praktinėje dalyje, atsižvelgiant į turimą laiką, studentai naudoja Figma programą ir įgyvendina užduotis pagal dėstytojo pateiktus pavyzdžius arba realizuoja savo idėjas. Modulis taip pat apima perėjimo iš dizaino į prototipų kūrimą procesą bei svetainių kūrimą naudojant Framer platformą.
Nes mūsų požiūris yra paruošti startui, o ne prikepti! Darydami studentų atranką, užtikriname, kad Tavo kolegų grupė bus motyvuota ir iš tikrųjų norinti pakeisti savo karjerą ar stipriai patobulėti esamoje pozicijoje. Su tokia grupe, tikime, kad kartu pasinaudosite visomis edON teikiamomis papildomomis tobulėjimo galimybėmis, kurios yra sukurtos Tavo visapusiškam naujos skaitmeninės karjeros startui.
Žinios iš IT srities nepakenks, bet jeigu aktyviai dalyvausi akademijos paskaitose, atliksi visas užduotis ir papildomai domėsiesi pasirinktų kursų sritimi, sėkmingai akademiją baigsi ir be papildomų išankstinių IT srities žinių.